AtikON CRM

ANA SAYFAHAKKIMIZDA BARKOD NEDİR? REFERANSLARIMIZ SİPARİŞ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
 
Bize Nasıl Ulaştınız
 
 
 
 
 
eXTReMe Tracker
  AtikON CRM 

AtikON

Atiker Yazılım olarak tasarladığımız AtikON - Ek Hizmet Modülleri projemiz, işletmelerin ihtiyaç duyduğu özel uygulamaları içerir. AtikON, AtikSE - Sistem Entegratörü ile entegreli çalışarak verimli bir şekilde tüm verilerin yönetilmesini sağlayan bir yazılımdır. Günümüzde işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu ek modülleri içerisinde barındırmakta ve entegrasyon kolaylığı, esneklik, veri yönetim anlayışı ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Bu avantajlar sonucunda işletmeler için yüksek kazanç beraberinde gelecektir. İçerisinde barındırdığı modüller sayesinde ve AtikSE ile entegreli yapısıyla farklı sektörlere sunulan sistematik bir çözümdür.

Neden AtikON?

Her geçen gün değişen gereksinimlerinize ve isteklerinize cevap verebilen modüler uygulamara ihtiyaç duyarsınız. AtikON, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel modüler uygulamalar hazırlanabilmesini sağlar. AtikON'un gelişmiş alt yapısıyla sadece bugünün ihtiyaçlarına değil, yarının ihtiyaçlarına da önceden hazırlıklı olursunuz.


Bu Ürünü Sipariş Vermek İçin Tıklayın

 


Duyurular

KORONAVİRÜS HASTA BİLEKLERİ STOKLARIMIZA GİRMİŞTİR. SARI, MAVİ KIRMIZI RENK ÇEŞİTLERİ İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.


Orsa
Atelsan
Nexus
Posnet
Mobis
Mobit
dy barkod
bilkur
ankara barkod
otomasyon
perkon
bilkur
Ziyaretçi Sayısı : 5054700 | Ankara Web Tasarım : Yön Bilişim. | Barkod | Barkod Yazıcı | Barkod Okuyucu | Barkod Otomasyon Sistemleri | Ankara AtikON CRM Barkod Yazıcı Okuyucu Servis Fiyat Ankara