DISCOVERY SG-20

ANA SAYFAHAKKIMIZDA BARKOD NEDİR? REFERANSLARIMIZ SİPARİŞ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
 
Bize Nasıl Ulaştınız
 
 
 
 
 
eXTReMe Tracker
  DISCOVERY SG-20 Discovery SG-20 yeni nesil müşteri bilgi danışma terminali. Discovery SG-20 ile müşteriler zaman ayarlı ve anlık olarak ürünlerin istenen bilgilerine ulaşabilirler.

Discovery SG-20 kolay kullanımı ve üstün okuma performansını büyük ve tam gragik LCD ekran ile birleştirerek kolay iletişimi garanti eder.

Discovery perakendecilere, müşteriye daha efektif ve sağlam bilgi ve servis sunmalarında yaardımcı olur, verimliliği arttırır.

Müşteriler, kendilerine özel fiyat ve ürün bilgilerine ulaşabilir, toplam alış-veriş tutarlarını, bonus puanlarını, indirim ve özel uygulama bilgilerini görebilirler.

İnteraktif Alış-Veriş Tecrübesi

Müşteri, alışveriş alanının herhangi bir yerinde, herhangi bir ürünün sadece barkodunu okutarak, ilgili ürün hakkında fiyat bilgisini kontrol edebilir, ürün materyali hakkında detaytlı bilgiye ulaşabilir.

BİRE-BİR İLETİŞİM

Sadık müşteri sadece bir barkod okutmak ile anında sahip olduğu bonus puanlarını görüntüleyebilir ya da sadık müşterilere özel yazılımlar ile bire-bir iletişim kurulabilir.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Discovery, müşteri kartları ile müşteri alışkanlıklarının takibine yardımcı olur. İnteraktif iletişim ile müşteri profili ve alışveriş alışkanlıkları hakkında oluşturulacak veritabanı için kolay ve hızlı bilgi toplanmasını sağlar.

Thin Client

Discovery Scantech, Thin Client uygulaması ile uzak bir noktadan veya sunucu üzerinden kolayca konfigüre edilebilir, programlanabilir, yönetilebilir. Kablolu veya kablosuz bağlantı ile tek merkezden 32 adet Discovery yönetilebilir.

Bu Ürünü Sipariş Vermek İçin Tıklayın

 


Duyurular

KORONAVİRÜS HASTA BİLEKLERİ STOKLARIMIZA GİRMİŞTİR. SARI, MAVİ KIRMIZI RENK ÇEŞİTLERİ İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.


Orsa
Atelsan
Nexus
Posnet
Mobis
Mobit
dy barkod
bilkur
ankara barkod
otomasyon
perkon
bilkur
Ziyaretçi Sayısı : 5056906 | Ankara Web Tasarım : Yön Bilişim. | Barkod | Barkod Yazıcı | Barkod Okuyucu | Barkod Otomasyon Sistemleri | Ankara DISCOVERY SG-20 Barkod Yazıcı Okuyucu Servis Fiyat Ankara