GPRS Mobil Satış Sistemi

ANA SAYFAHAKKIMIZDA BARKOD NEDİR? REFERANSLARIMIZ SİPARİŞ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
 
Bize Nasıl Ulaştınız
 
 
 
 
 
eXTReMe Tracker
  GPRS Mobil Satış Sistemi 

Rekabetin yoğun olarak yaşandığı günümüz pazar koşullarında, ürünlerin doğru zamanda doğru yerde bulunmasını sağlamak bir adım öne geçmenin mutlak koşuludur. İyi yönetilen bir satış ve dağıtım organizasyonu, şirketi daima ileri taşır. Barkodnet MSS-GPRS Mobil Satış Sistemi, büyük yatırımlarla kurulan satış ve dağıtım organizasyonunuzun etkin ve verimli yönetilmesini sağlar.

Barkodnet MSS-GPRS, işletmelerin sıcak satış, sipariş toplama (soğuk satış), teslimat ve merchandising otomasyonunu sağlayan ve kontrol altına alan bir sistem çözümüdür. AVEA GPRS teknolojisinin de kullanılmasıyla masa üstünde sahip olunan bilgi işlem gücüne ve hatta daha fazlasına sahada da sahip olunmasını sağlar.

Özellikler

Tüm satış aktivitelerini, plasiyer, distribütör ve merkez ofis işlemleri için ayrı ayrı ya da birlikte kapsayabilen, modüler, ölçeklenebilir, parametrik mimari

Sıcak-soğuk satış

Tüm stok, cari hareketlerin tam denetimi

Depo, cep depo ve araç stok takibi

Tam otomatik kampanya, penetrasyon, rakip ürün izleme

Zincir Mağaza sistemi

Ağırlıklı ortalama vade

Internet üzerinden merkez bağlantısı

Barkodlu, gramajlı ürün satış

Sağlam, bozuk iade takibi

Anket yapabilme

Tahsilat, çek/senet, risk takibi

Raporlama

Kullanıcı bazında yetkilendirme

AVEA GPRS ile anında, gerçek zamanlı iletişim

Ticari ya da ERP paketleriyle çift yönlü entegrasyon

Nasıl Çalışır ?

Barkodnet MSS-GPRS Mobil Satış Sistemi, üç farklı katmanda, entegre şekilde çalışır. PC ve el bilgisayarı üzerinde çalışan yazılımların bir bütünü olan Barkodnet MSS-GPRS, değişik seviyedeki kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ölçeklendirilebilir bir mimariye sahiptir.

MSS-EB

Saha elemanları tarafından kullanılan mobil cihazlar (el bilgisayarları) üzerinde çalışan MSS-EB, sistemin veri toplama ve yönlendirme yapmasını sağlayan bir uygulama mekanizmasıdır. Sıcak satış, sipariş, iade, tahsilat gibi hayati fonksiyonları gerçekleştirir. Anket, rakip bilgisi, penetrasyon ve bulunurluk, demirbaş ve promosyon malzemelerinin bilgilerini sahadan, gerektiğinde barkod okutarak toplar. Dahası, saha elemanlarına MSS-EB'nin GPRS desteği kullanılarak her an ulaşılabilir, istenildiğinde anlık bilgi alışverişi yapılabilir.

MSS-PC

Saha elemanlarının bağlı olduğu merkezlerde (distribütörler) çalışan MSS-PC, ürün, müşteri ve rut tanımlamaları, fiyatlandırma, kampanya, anket gibi tüm operasyonel işlemlerin yönetildiği yürütme mekanizmasıdır. Nakit akışı, rakip ürün ve araç/depo/cep depo stok takibi, ortalama vade, kampanya yönetimi, zincir mağaza, hedefler, anketler, penetrasyon ve bulunurluk gibi ihtiyacınız olan gelişmiş özelliklerin tümünü entegre ve kolay kullanılır bir şekilde sunar.

MSS-HQ

Genel merkezde (headquarter) çalışan MSS-HQ, satış ve dağıtım organizasyonu içerisindeki distribütörlerin yönetimini sağlayan, distribütörlerle merkez arasındaki ürün transferlerinin yönetildiği, tüm sistemde toplanan bilgilerin konsolide olarak distribütör, bölge, il, ilçe, satış şefi, plasiyer bazında web tabanlı raporlanması ve değerlendirilmesini sağlayan bir yönetim ve karar destek mekanizmasıdır. İstendiğinde saha operasyonlarına yönelik tüm tanımlamalar (ürün, rut, müşteri, paket, kampanya, indirim, ...) MSS-HQ üzerinden yapılabilmekte ve böylelikle MSS-HQ tercihe bağlı olarak doğrudan sahaya da kumanda edebilmektedir. Toplanan veriler gerek duyulan zaman ve yerde istenilen şekilde ve kullanıcı bazında tanımlanan yetkiler dahilinde internet üzerinden raporlanabilmektedir.

Sağladığı Faydalar

Dağıtım hattının verimini ve müşteri memnuniyetini arttırmak

Satış sistemini geliştirmek ve hızlandırmak

Manuel bilgi girişi için harcanan zamanı ortadan kaldırmak ve kazanılan zamanı müşteri ilişkilerini geliştirmek için harcamak

Ziyaret edilen nokta sayısını artırmak

Satış noktalarında ürün çeşitliliğini artırmak

Rut/kilometre verimini artırmak

Araç ve depo stok optimizasyonunu sağlayarak stok maliyetini düşürmek

Ürün fiyatlandırması ve indirimlerin kontrol sistemini geliştirmek

Fatura hatalarını azaltmak

Form maliyetlerini düşürmek

Manuel bilgi girişi hatalarını azaltmak

Sahadaki alacakların takibini düzenleyerek valör kayıplarını önlemek

Demirbaş, promosyon malzemesi takibini kontrol altına almak

Kampanya yönetimini gerçekleştirmek

Saha operasyonlarını kural bazlı tanımlayarak saha elemanının insiyatifinden çıkarmak

Ziyaret edilen noktalarda önceden toplanan bilgileri izleyerek ziyaret tarihçesi oluşturmak ve satış noktalarında geçmişe yönelik karşılaştırma yapabilmek

Saha elemanlarının hiyerarşik yapıda ziyaret, satış, sipariş toplama performanslarını ölçmek


 


Duyurular

KORONAVİRÜS HASTA BİLEKLERİ STOKLARIMIZA GİRMİŞTİR. SARI, MAVİ KIRMIZI RENK ÇEŞİTLERİ İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.


Orsa
Atelsan
Nexus
Posnet
Mobis
Mobit
dy barkod
bilkur
ankara barkod
otomasyon
perkon
bilkur
Ziyaretçi Sayısı : 5054768 | Ankara Web Tasarım : Yön Bilişim. | Barkod | Barkod Yazıcı | Barkod Okuyucu | Barkod Otomasyon Sistemleri | Ankara GPRS Mobil Satış Sistemi Barkod Yazıcı Okuyucu Servis Fiyat Ankara