Hakkımızda

ANA SAYFAHAKKIMIZDA BARKOD NEDİR? REFERANSLARIMIZ SİPARİŞ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
 
Bize Nasıl Ulaştınız
 
 
 
 
 
eXTReMe Tracker
  Hakkımızda 

Barkod ve Bilgisayar sistemlerinde ki uzman kadromuz ile; 9 yılı aşkın sektör tecrübemizle Barkodnet bilişim ekibi olarak siz değerli müşterilerimiz için her türlü koşul da hizmet vermeyi taahhüt etmekteyiz.

Çalışma ve şirket prensiplerini dürüstlük üzerine kurmuş olan firmamız güveninizi kaybetmektense sektörden çekilmeyi tercih eder.

Firmamızda Barkod otomasyon sistemlerinin satışının yanı sıra kurulum ve teknik desteğini sağlamaktadır. Aynı zamanda bilgisayar sistemleri ve güvenlik sistemlerinin de kurulumunu yapmakta olan firmamız bir çok konu da sizlere kurumsal çözümler sunmaktadır.

Tedarik konusunda gösterilen hız ve hassasiyet onarım aşamasında da aynı şekilde uygulanarak siz müşterilerimize sisteminizin çalışmasını aksatmayan , zamanında yapılan doğru müdahalelerle iş akışınızı zedelemeyecek bir teknik hizmet sunulmuş olur. Teknik Servisin hedefi sürpriz arızalardan dolayı sisteminizin aksamasını engellemek ve iş akışınızın rutin zamanlamasında devam etmesini sağlıyor olmaktır.

Teknik Destek Uzmanlarımız; Barkod Yazıcılar, Barkod Okuyucular, Mobil Terminaller, Mobil Yazıcılar, Otomatik Etiket Aplikatörleri ,RFID Sistemleri , Endüstriyel PC’ler, Kablosuz Ağ Ürünleri gibi donanımlarda her biri alanında dünya lideri konumunda bulunan MOTOROLA-SYMBOL, PSION-TEKLOGIX, DATAMAX, ZEBRA, TOSHIBA TEC, M3 MOBİLE ve ARGOX markalı ürünlerin her türlü bakım hizmetlerini vermektedir.

Kablosuz ağ hizmetleri için Site Survey (Keşif-Alan Araştırma), Mobil cihazlar için serbest dolaşım bölgelerinin belirlenmesi, Access Point kurulumları, ve aynı zamanda tüm kofigürsayon bilgileri yedeklenerek bir kopyası müşteri datalarında olmak üzere 2 kopya oluşturularak,sonraki sorunlarda problemsiz çözümler sağlamak için arşiv oluşturarak çözümler sunar.Aynı zamanda Uzak Masaüstü Bağlantı Destek ile hızlı çözümler ile problemleri giderir.

Saygılarımızla

Barkodnet Bilişim ..


 


Duyurular

KORONAVİRÜS HASTA BİLEKLERİ STOKLARIMIZA GİRMİŞTİR. SARI, MAVİ KIRMIZI RENK ÇEŞİTLERİ İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.


Orsa
Atelsan
Nexus
Posnet
Mobis
Mobit
dy barkod
bilkur
ankara barkod
otomasyon
perkon
bilkur
Ziyaretçi Sayısı : 5055853 | Ankara Web Tasarım : Yön Bilişim. | Barkod | Barkod Yazıcı | Barkod Okuyucu | Barkod Otomasyon Sistemleri | Ankara HAKKIMIZDA Barkod Yazıcı Okuyucu Servis Fiyat Ankara