IBM SUREPOS 300 SERİSİ

ANA SAYFAHAKKIMIZDA BARKOD NEDİR? REFERANSLARIMIZ SİPARİŞ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
 
Bize Nasıl Ulaştınız
 
 
 
 
 
eXTReMe Tracker
  IBM SUREPOS 300 SERİSİ IBM SUREPOS 300 SERİSİ
Küçük boyutlu ve çevre dostu tasarımıyla perakende sektörünün küçük devi olan IBM SurePOS 300 Serisi, kısa zamanda yüksek yatırım geri dönüşü elde etmek isteyenler için bensersiz bir POS sistemidir.

Daha fazla bilgiyi çok daha efektif olarak depolayan IBM SurePOS 300 Serisi, Uzaktan Yönetim Aracı (RMA) sayesinde belirli bir ana merkezden kolayca görüntülenip yönetilebilir. Doğada %100 çözünebilen tasarımı çevreyi korurken, Intel Celeron® mobil işlemcisi sayesinde %37, derin uyku modu sayesinde ise %47 enerji tasarrufu sağlayarak giderlerinizi düşürür.

IBM SurePOS 300 Serisi, tasarımıyla çok daha az yer kaplarken, tornivada kullanmadan takılıp – çıkarılabilme özelliğiyle kullanım ve onarım kolaylığı sağlar. Yüksek teknolojisi sayesinde IBM SurePOS 300 Serisi, işletmenizin ihtiyaç duyduğu gerçek bir uzmandır.

Daha az maliyet, daha küçük yer ihtiyacı, daha az enerji.
IBM SurePOS 300 Serisi ile hem bütçenizi koruyun, hem çevrenizi!


Bu Ürünü Sipariş Vermek İçin Tıklayın

 


Duyurular

KORONAVİRÜS HASTA BİLEKLERİ STOKLARIMIZA GİRMİŞTİR. SARI, MAVİ KIRMIZI RENK ÇEŞİTLERİ İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.


Orsa
Atelsan
Nexus
Posnet
Mobis
Mobit
dy barkod
bilkur
ankara barkod
otomasyon
perkon
bilkur
Ziyaretçi Sayısı : 5056941 | Ankara Web Tasarım : Yön Bilişim. | Barkod | Barkod Yazıcı | Barkod Okuyucu | Barkod Otomasyon Sistemleri | Ankara IBM SURE POS 300 Barkod Yazıcı Okuyucu Servis Fiyat Ankara