Integra Mobil CRM Sistemi

ANA SAYFAHAKKIMIZDA BARKOD NEDİR? REFERANSLARIMIZ SİPARİŞ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
 
Bize Nasıl Ulaştınız
 
 
 
 
 
eXTReMe Tracker
  Integra Mobil CRM Sistemi 

Rekabetin yoğun olarak yaşandığı günümüz pazar koşullarında tercih edilmenin yegane koşulu müşteri beklentisinin iyi analiz edilebilmesidir. Bu amaçla sahadan toplanan verilerin işlenmesi ve ortaya çıkan bilgilerin yönetilmesi stratejik olarak büyük önem taşımaktadır. Bilgiyi değerli kılan ona ihtiyacın olduğu zamanda erişilebilmesidir. Elbetteki bunun lokasyon bağımsız sağlanabiliyor olması ise firmalara ciddi bir rekabet avantajı sağlar.

Barkodnet Integra Mobil CRM Sistemi firmaların; müşteri, ürün ve rakip faaliyetleri ile ilgili verilerini, kaynağından toplamalarına yarayan ve karar destek sürecine yardımcı olabilecek web tabanlı bir çözümdür.

Esnek ve parametrik yapısı sayesinde sonsuz çeşitlilikte soru tanımlanabilir. Oluşturulan soru havuzlarından sorular seçilerek organizasyon, kanal, saha satış elemanı, ziyaret tipi, gelir grubu gibi çok farklı amaçlar için soru setleri oluşturulabilir ve toplanan tüm bilgiler istenilen tüm kırılımlarda raporlanabilir. Rut organizasyonu planlanabilir. Ayrıca toplu veya kişiye özel gelişmiş mesajlar oluşturulabilir.

Barkodnet Integra, kritik önemdeki verileri toplamak için çok çeşitli dinamik anket formları düzenlenmesini, toplanan verileri işleyerek etkin pazarlama planlamasının yapılmasını, müşteri ilişkilerinin geliştirilmesini, karar destek sistemleri için doğru bilginin üretilmesini, satış elemanlarının sahadaki aktivitelerinin planlanmasını ve performanslarını ölçmeyi sağlar. Pazar payı analizi, karlılık analizi ve pazar araştırması için sağlam temeller kurar. Hedef pazarları belirleyerek, pazarlama programlarının gelişimini değerlendirir.

Tedarik zinciri ve satış noktası verilerini bütünleştirerek; pazar payı ve rekabetçi konum hakkında doğru görüşü sağlamasının yanında, veri madenciliği (data-mining) ile de ürünlerin ya da hizmetin çapraz satışını desteklemek amacıyla doğru bilgiye sahip olunmasını sağlar. Toplanan bu bilgileri kullanarak; yeni ürünlerin pazara sunumunu ve ürün yaşam çevrimi stratejilerini etkin olarak planlar. Satış ekibinin müşteri ilişkilerini geliştirmesine zemin hazırlayarak müşteri memnuniyetini arttırmayı sağlar.

Sağladığı Faydalar

Yeni iş ihtiyaçlarına hızlı ve etkin bir şekilde cevap verebilecek bir altyapı sağlar

Sahadaki ekiplerin zamanlarını verimli kullanmalarını, aktivitelerini daha iyi organize edebilmelerini sağlar

Tüm sistemin tek bir merkezden, dinamik ve hızlı bir şekilde yönetimini sağlar

Yeni iş ihtiyaçlarına hızlı ve etkin bir şekilde cevap verebilecek bir altyapı oluşturur

Pazarlama ve satış stratejileri yaratmak için gerekli veri ambarını oluşturur

Müşteri memnuniyetini geliştirir ve ölçer

Saha ekibini yapmaları gereken aktiviteler konusunda yönlendirir

Günlük/haftalık rut planlarının daha kolay takip edilmesini ve yönetimini sağlar

Sahadaki ekiplerin zamanlarını verimli kullanmalarını, aktivitelerini daha iyi organize edebilmelerini sağlar

Özellikler

Kullanıcı yetkilendirme

Anket yönetimi (çoklu kırılımlı soru setleri)

Toplu/kullanıcıya özel uyarı mesajları oluşturma

Sabit mesajlar oluşturma

SMS desteği

GPRS/WLAN iletişim

Çoklu dil desteği

WEB tabanlı mimari

Parametrik yapı

Detaylı arama/sorgulama

Raporlama

Rut atama, planları izleme

Plansız ziyaret tanıtımı

Nasıl Çalışır ?

Barkodnet Integra, sahadan bilgi toplayarak pazarlama, pazar araştırması, anket, merchandising (tanzim-teşhir) aktiviteleri yapmak isteyen tüm firmalar tarafından kullanılabilir. Öncelikle FMCG (hızlı tüketim ürünleri) sektöründeki firmalar olmak üzere sektörden bağımsız sahadan bilgi toplamak isteyen tüm firmalar için mükemmel bir CRM çözümüdür.

Barkodnet Integra Mobil CRM çözümü merkezde kullanılan WEB tabanlı yönetim modülü sayesinde tüm saha organizasyonunun oluşturulması, müşteri, ürün, anket, rakip ürün bilgilerinin tanımlanması, her bir saha çalışanı bazında yetkilendirilme, raporlama, rut planlarının yönetilmesi, yöresel kampanya bilgilerinin ulaştırılması, uyarı mesajlarının toplu veya kişiye özel gönderilmesi fonksiyonlarının sağlanmasının yanında, kurum içi kurumsal kaynak planlama yazılımlarıyla tam entegrasyon gerçekleştirmektedir.

Saha elemanları el bilgisayarları kullanarak, yönetim modülünde tanımlanan tüm işlemleri yetki bazında gerçekleştirmektedir. Toplanan tüm veriler merkezde bütünleştirilerek, konsolide, çok yönlü, istenilen kırılım yapısında, karar destek sistemine temel olacak bilgi havuzlarını oluşturmaktadır.

Barkodnet Integra ile, saha elemanlarının ziyaret etmesi gereken müşteriler ve hangi sıklıkla ziyaret edeceği bilgileri doğrultusunda günlük olarak oluşturulan rut planlarının el bilgisayarlarına inmesi sağlanarak; saha elemanlarının rutunu takip edebilmesi kolaylaşmıştır. Bir haftalık rutun gün bazında gösterilmesi sayesinde istendiği zaman daha sonraki bir günün rutundaki müşteriyi ziyaret etmesi, rutunda olmasına rağmen ziyaret edemediği müşterileri de takip ederek sonraki günlerde ziyaretini gerçekleştirebilmesi, ziyaretlerin doğru ve atlanmadan yapılabilmesi konusunda kolaylık sağlamıştır.

Anket bazında hazırlanan soruların istenildiği zaman değiştirilebilir olması, ortaya çıkabilecek yeni iş ihtiyaçları karşısında da çok çabuk hareket edebilme ve saha elemanlarının aktivitelerini tek merkezden yönlendirebilme ve performanslarını ölçme imkanlarını sunan Barkodnet Integra; böylelikle saha elemanlarının işlerini daha kolay organize edebilmelerine ve zamanlarını daha verimli kullanabilmelerine olanak vermektedir.

Firmalar, müşterilerinin değişen ve gelişen beklentilerini hızla karşılamak üzerinde yoğunlaşmaktadır. Bu günümüz rekabet koşullarında faaliyet alanının can damarıdır ve firmaların başarısının kilit unsurlarından biridir. Sahadan bilgi toplayan firmaların satış organizasyonları saha bilgilerini kağıt üzerinde takip ederek manuel yollarla bilgisayar ortamına aktarmakta ve verimli bilgi konsolidasyonunu sağlayamamaktadır. Bu durum hem çok fazla zaman kaybına yol açmakta hem de giriş hataları nedeniyle doğru olmayan sonuçlar ortaya çıkartmaktadır. Barkodnet Integra Mobil CRM Sistemi tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca, tüm sistemin hayatta kalmasını sağlayan şirket elemanlarının (örneğin satış şefleri, presell ekibi, teknisyenler, …) birbirleri ile etkin ve hızlı bir biçimde iletişimini ve bu sayede işlerin zamanında ve hatasız yapılmasını sağlamaktadır.

Barkodnet Integra Mobil CRM Sistemi; MS SQL Server 2000 veritabanı üzerinde, merkezde MS Visual Studio 2003 ASP.NET, el bilgisayarlarında MS Visual Studio 2003 Compact Framework ortamında geliştirilmiştir.


Bu Ürünü Sipariş Vermek İçin Tıklayın

 


Duyurular

KORONAVİRÜS HASTA BİLEKLERİ STOKLARIMIZA GİRMİŞTİR. SARI, MAVİ KIRMIZI RENK ÇEŞİTLERİ İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.


Orsa
Atelsan
Nexus
Posnet
Mobis
Mobit
dy barkod
bilkur
ankara barkod
otomasyon
perkon
bilkur
Ziyaretçi Sayısı : 5055488 | Ankara Web Tasarım : Yön Bilişim. | Barkod | Barkod Yazıcı | Barkod Okuyucu | Barkod Otomasyon Sistemleri | Ankara Integra Mobil CRM Sistemi Barkod Yazıcı Okuyucu Servis Fiyat Ankara