M3 Mobile Black El Terminali

ANA SAYFAHAKKIMIZDA BARKOD NEDİR? REFERANSLARIMIZ SİPARİŞ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
 
Bize Nasıl Ulaştınız
 
 
 
 
 
eXTReMe Tracker
  M3 Mobile Black El Terminali 

M3 Mobile Black; lojistik, üretim, perakende ve inşaat endüstrileri için ideal bir sağlam el terminaldir.

M3 Mobile BLACK, çok yönlü ve sağlam bir kurumsal el terminali dir. Bu tam donanımlı cihaz, hemen hemen her ortamda kullanım için uygun bir IP67 sızdırmazlık derecesine sahiptir. Yüksek performans ve güvenilirlik sunan bu engebeli M3 Black, iş gücü verimliliğini artıracak ve sonuç olarak şirketin alt satırını artıracaktır.

M3 Mobile el terminali, M3 Mobile El Terminalleri, M3 Mobile Black El Terminali özellikleri ile ilgili bilgilere aşağıda ulaşabilirsiniz.
M3 Mobile Black El Terminali fiyatı ve detaylı olarak özellikleri ile m3 mobile el terminali kullanım kılavuzu, m3 el terminali fiyat, m3 el terminali wifi ayarları, m3 el terminali ikinci el, m3 el terminali servis, 2.el m3 el terminali fiyatı, m3 orange el terminali, m3 el terminali kullanım kılavuzu, m3 mobile black pdf hakkında bilgi almak isterseniz uzmanlarımız ile +90 216 573 0 767 telefon ile irtibata geçebilir veya info@posbilisim.com.tr adresine email gönderebilirsiniz.

Teknik Özellikler

M3 Mobile Black El Terminali

Yeni Premier El Terminali
Windows Embedded Handheld 6.5 / Windows CE 6.0

Kolay entegrasyon ve sezgisel kullanım sağlayan avuçiçi bilgisayar kullanıcılarına aşina olan Windows Embedded Handheld 6.5 / Windows CE 6.0 işletim sistemi.

1GHz CPU

“Yüksek Katmanlı” ile güçlü CPU hızı, daha hızlı grafik işlemi ve bellek erişimi garanti eder.

1D, 2D Tarayıcı

Üstün tarayıcı / görüntüleyici uygulaması, gerçek zamanlı veri yakalama ve otomatik veri işleme sağlar; böylece, çalışma esnekliği ve maliyet etkinliği bekleyebilirsiniz.

5.0MP AF Kamera

Yüksek çözünürlüklü ve otomatik odaklı işlevsellik, ürün ve / veya dokümantasyonun net görüntülerini yakalar.

Pil (Li-Polimer 3.7V 3.400mAh / 5.100mAh)

M3 BLACK batarya, batarya kapasitesini doğru bir şekilde sağlamakta ve böylece kullanıcının PDA kullanımını etkin biçimde planlaması mümkün olmaktadır. Ayrıca, geniş kapasitesi uzun zaman değiştirmelere uygundur.

İnce ve Hafif

M3 BLACK, isteğe bağlı bir RFID okuyucu ile ince ve hafif ancak sağlam bir El Terminali’dir. Mobil cihaza ihtiyaç duyulan her yerde bilet satışı ve / veya varlık yönetimi için kullanılabilir.

IP 65 Sızdırmazlık, 2.0m Bırakma

M3 BLACK, sert bir ortamda kullanılmaya uygundur ve 2.0m’den düşen suya dayanıklıdır ve toz ve suya karşı koruma sağlar.


Bu Ürünü Sipariş Vermek İçin Tıklayın

 


Duyurular

KORONAVİRÜS HASTA BİLEKLERİ STOKLARIMIZA GİRMİŞTİR. SARI, MAVİ KIRMIZI RENK ÇEŞİTLERİ İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.


Orsa
Atelsan
Nexus
Posnet
Mobis
Mobit
dy barkod
bilkur
ankara barkod
otomasyon
perkon
bilkur
Ziyaretçi Sayısı : 5056327 | Ankara Web Tasarım : Yön Bilişim. | Barkod | Barkod Yazıcı | Barkod Okuyucu | Barkod Otomasyon Sistemleri | Ankara M3 Mobile Black El Terminali Barkod Yazıcı Okuyucu Servis Fiyat Ankara