Symbol P360/460 Hafızalı Barkod Okuyucu

ANA SAYFAHAKKIMIZDA BARKOD NEDİR? REFERANSLARIMIZ SİPARİŞ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
 
Bize Nasıl Ulaştınız
 
 
 
 
 
eXTReMe Tracker
  Symbol P360/460 Hafızalı Barkod Okuyucu Özellikler

.650 nm lazer diyot

.Saniyede 35 tarama

.114.3 cm'ye çıkan okuma mesafesi

.8 MB'a kadar yükseltilebilen bellek

.Gelişmiş Veri Formatlama (ADF)

.336 gr ağırlık

P360/460 hafızalı barkod okuyucular kablo ile bağlandığında standart kablolu okuyucu gibi, kablosuz çalıştığında ise hafızalı okuyucu olarak çalışabilmektedir. Synapse akıllı kablosu sayesinde her türlü sisteme basit bir kablo değişikliği ile kolayca bağlanabilmektedir. Lazer tarayıcı dışında elle veri girişini sağlayan 17 adet tuşu ve ekranı ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Windows tabanlı MCL-Designer programı ile kullanıcı tarafından kolayca programlanabilmekte, MCL-Link yazılımı ile ise sunucuya bağlanabilmekte ve ODBC veritabanı bağlantısına imkan tanımaktadır. Çok amaçlı olmaları, envanterleme gibi depolama bilgilerinde, giriş ve çıkışlarda, fiyat kontrolünde kullanılması bakımdan da avantaj teşkil etmektedir. ADF özelliği ile okutulan barkodun sisteme gönderilmeden önce kullanıcının isteğine göre modifiye edilerek gönderilmesini sağlar. P360 modeli endüstriyel uygulamalar için üretilmiş olup IP54 standartında sudan ve tozdan etkilenmeme özellikleri, geniş aralıklı çalışma sıcaklığı ile 1.8 metre yükseklikten betona düşme dayanıklılığına sahiptir. P460 modeli ise perakende ve mağaza uygulamaları için üretilmiştir.

Özellikler

.650 nm lazer diyot

.Saniyede 35 tarama

.114.3 cm'ye çıkan okuma mesafesi

.8 MB'a kadar yükseltilebilen bellek

.Gelişmiş Veri Formatlama (ADF)

.336 gr ağırlık

Uygulama Alanları

Kamu Kurum ve Kuruluşları, Hastaneler, Eczaneler, Kantinler, Akaryakıt istasyonları, Grossmarketler, Küçük Çaplı Marketler, Ecza Depoları, Arka Ofis Uygulamaları, Mağazalar ,Stok ve Demirbaş Kontrolü... vb.


Bu Ürünü Sipariş Vermek İçin Tıklayın

 


Duyurular

15 YILLIK SEKTÖR TECRÜBESİNE SAHİP BARKODNET BİLİŞİM İLE MİLLİ YAZILIM FİRMASI OLAN ATİKER YAZILIM 01.04.2018 TARİHİ İTİBARİ İLE GÜÇ BİRLİĞİ YAPMIŞTIR.


Orsa
Atelsan
Nexus
Posnet
Mobis
Mobit
dy barkod
bilkur
ankara barkod
otomasyon
perkon
bilkur
Ziyaretçi Sayısı : 3636793 | Ankara Web Tasarım : Yön Bilişim. | Barkod | Barkod Yazıcı | Barkod Okuyucu | Barkod Otomasyon Sistemleri | Ankara P360/460 Barkod Yazıcı Okuyucu Servis Fiyat Ankara