Mobil Çözümler

ANA SAYFAHAKKIMIZDA BARKOD NEDİR? REFERANSLARIMIZ SİPARİŞ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
 
Bize Nasıl Ulaştınız
 
 
 
 
 
eXTReMe Tracker
  Mobil Çözümler  

Atiker Yazılım’dan, İşini cebinde isteyenlere…

“Her şey iyi hoş da, bir de bunları cep telefonumdan görebilseydim” diyen işletme yöneticilerine özgürlük veren çözümlere mobil uygulama deniyor...

Atiker yazılım olarak tüm ürünlerimizi teknolojinin her alanıyla buluşturmak öncelikli hedeflerimizden. Atiker’de 40 yılı aşkın bir süredir edindiğimiz tecrübe bizlere teknolojiyle iç içe olmanın kazanımlarının ne denli değerli olduğunu öğretti. Böylesine sürükleyici ve yön veren bir enstrüman olan teknolojinin her geçen gün daha da hayatımıza karıştığının bazen farkına bile varamıyoruz. Yaşamsal isteklerimizin vazgeçilmezlerinden olan internet bunun en çarpıcı örneklerinden. Bunun bir de ticari yaşantının içindeki kazancın ve iş akışının bir parçası olduğunu düşünecek olursak onsuz olmak neredeyse imkânsız bir hal almış oluyor.

Atiker yazılım mobil uygulamaları, internet teknolojileri ve mobil platformları kullanarak sizi iş yerine bağlılıktan kurtaran çözümler sunuyor. Her an her yerde, internetiniz varsa dilediğiniz bilgilere erişebiliyorsunuz. Dilerseniz, uygun görmediğiniz sipariş ya da teklifleri revize edilmeleri için reddedebiliyorsunuz. O anda ihtiyacınız olan yeni bilgileri merkezden özel tasarımlarla parmak ucunuza getirebiliyorsunuz, üstelik bunun için şirkete gitmeniz ya da uygulama güncellemeniz de gerekmiyor…

Atiker Yazılım mobil uygulaması temel olarak 2 farklı kullanım sunmaktadır. Bunlardan birincisi raporlamalardır. ERP sistemlerimizin tüm operasyon ekranlarından girilen bilgilere, standart kontrollere doğal olarak erişebilirsiniz. Bunlar ticari modüller, İnsan Kaynakları ve CRM bilgileri olabildiği gibi, üretim ve üretimden veri toplama ile elde edilen analizlerde olabiliyor. Fabrika alanı içinde hareket halindeyken ya da iş görüşmesinde olduğunuzda cep telefonunuzdan üretimin ne durumda olduğunu, kritik siparişlerinizi ve kapasite bilgilerini canlı olarak izleme imkânına sahipsiniz. Atiker mobil raporlama özelliğine standart raporlarla bağlı kalmadan, kendi istediğiniz bilgilerin görsel grafiklerle desteklenen özelleştirilebilir görünümlerini cep telefonunuzdan kolayca değerlendirebilirsiniz.

Bir diğer mobil uygulama özelliği de operasyonlara katılım desteği. Bu özellikle, standart olarak verilen tekliflere onay verebilir, üretim iş emirlerini durdurabilir ya da personel işe alımını durdurabilirsiniz. Siparişlerde özel iskontoları onaylayabilir, kasadan belirli bir tutarın üzerinde çıkışlara da onay verebilirsiniz. Özelleştirilebilir operasyonel destekler ile Atiker programlarının şirket içindeki kullanım özelliklerine farklı kontrol adımları uyarlayarak müdahale edebilirsiniz.

Mobil uygulama özelliklerimizden bazıları;

  • İşletme verilerine on-line erişim
  • Kontrol raporlarına kolay erişim
  • Özelleştirilebilir tablo ve grafik raporlarının tasarlanabilmesi
  • Cari bilgileri ve hareketlerine erişim
  • Envanter yönetimi ve hareketlerine erişim
  • Yeni cari ve stok tanımlarının yapılabilmesi
  • Sipariş alma
  • Teklif hazırlama
  • Teklif onaylama

ve dahası…

Android ve IOS işletim sistemlerinde kullanıma sunulan Atiker Mobil Uygulamalarına şirkette kullandığınız kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapılabilir. Bununla birlikte, olası internet kesintilerinde son aldığınız raporları offline özelliği ile görmeye devam edebilirsiniz. Raporlarınızı ya da grafiklerinizi whatsapp ve mail gibi yaygın paylaşım programlarıyla anlık olarak dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Örneğin bir teklifi müşterinizle PDF olarak anlık paylaşabilirsiniz.

ERP sistemlerinin tamamlayıcı fonksiyonlarını iş dünyanızın merkezinde tutarken sizi özgür bırakan çözümlerimizle tanışmak ve yenilikçi kullanıcı deneyimleri yaşamak için acele edin.


Bu Ürünü Sipariş Vermek İçin Tıklayın

 


Duyurular

KORONAVİRÜS HASTA BİLEKLERİ STOKLARIMIZA GİRMİŞTİR. SARI, MAVİ KIRMIZI RENK ÇEŞİTLERİ İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.


Orsa
Atelsan
Nexus
Posnet
Mobis
Mobit
dy barkod
bilkur
ankara barkod
otomasyon
perkon
bilkur
Ziyaretçi Sayısı : 5054711 | Ankara Web Tasarım : Yön Bilişim. | Barkod | Barkod Yazıcı | Barkod Okuyucu | Barkod Otomasyon Sistemleri | Ankara Mobil Çözümler Barkod Yazıcı Okuyucu Servis Fiyat Ankara